#
#
#
#
#

Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Aktuálne počasie

dnes, nedeľa 27. 11. 2022
polojasno 5 °C 0 °C
pondelok 28. 11. zamračené 4/0 °C
utorok 29. 11. jasná obloha 5/0 °C

Dátum a čas

Dnes je nedeľa, 27.11.2022, 16:34:12

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:5
DNES:416
TÝŽDEŇ:0
CELKOM:831709

Sviatok

Meniny má Milan, Nestor, Virgil, Milana

Obsah

Ďalšie zatraktívnenie intravilánu našej obce

Typ: ostatné
MK PasiečkaRekonštrukcia chodníka na Ul. Pasiečka

Obyvatelia na ulici Pasiečka sa už dlhšiu dobu dožadovali rekonštrukcie tohto chodníka, no obec musí pri investičných akciách vychádzať zo svojich možností. Až koncom minulého roka prišla príležitosť získať finančné prostriedky z dotácie Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR. Naša podaná žiadosť bola úspešná, a tak sme získali finančné prostriedky na obnovu pomerne dlhého chodníka na ulici Pasiečka.

Je obnovený, bezpečný a môže znovu slúžiť svojmu účelu a obyvateľom tejto ulice. Okrem obnovenia účelu sa zlepšil aj estetický vzhľad tejto najnovšej ulice v obci a zlepšila sa kvalita bývania jej obyvateľov. Poďakovanie patrí pánovi Jánovi Vengrínovi z Tisovca za podanú pomocnú ruku pri realizácii tohto projektu.

V rekonštrukcii chodníkov v našej obci sa pomaly blížime do finále. Snažíme sa zlepšiť bezpečnosť a kvalitu nielen chodníkov, ale aj obecných komunikácií, mostov, osvetlenia, autobusových zastávok a budujeme aj protipovodňové opatrenia. Realizáciou týchto aktivít dosahujeme zlepšenie stavu obecného majetku, ochranu súkromného majetku obyvateľov, zvýšenie bezpečnosti a kvality miestnych komunikácií a zlepšenie atraktívnosti našej obce.

Realizované s finančnou podporou Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky – program Podpora regionálneho rozvoja.

(Foto archív obce)

MK Pasiečka


Vytvorené: 27. 9. 2022
Posledná aktualizácia: 10. 10. 2022 13:37
Autor: