Rovno na obsah Rovno na menu
Menu
S čím pomôžeme?
rozšírené vyhľadávanie
Obec Klenovec
Klenovec.sk

Deň narcisov 2024

Vo štvrtok 18. 04. 2024 sa uskutoční zbierka.

Deň narcisov je jedinou verejnoprospešnou finančnou zbierkou Ligy proti rakovine.

Deň narcisov je projektom, vďaka ktorému dokážeme každoročne pomáhať ľuďom bojujúcim s rakovinou. Ako, my žiaci? Tak, že už niekoľko rokov organizujeme v našej obci verejnú finančnú zbierku.

Vo štvrtok 18. 04. 2024 Vás aj v našej obci oslovíme, my, žiaci, dobrovoľníci Ligy proti rakovine, v žltých tričkách s logom Dňa narcisov, so zapečatenými pokladničkami, žiaci ZŠ s MŠ V. Mináča v Klenovci a ponúkneme Vám žltý narcis – kvet symbolizujúci samotnú zbierku, ale i morálnu pomoc a spolupatričnosť s tými, ktorí s ochorením bojujú.

Veríme, že nebudete ľahostajní k problémom a bolestiam iných! Zákerná choroba môže postihnúť kohokoľvek z nás! Vopred ĎAKUJEME !!!                                                                            

Tím žiakov- dobrovoľníkov ZŠ s MŠ V. Mináča v Klenovci

Dátum vloženia: 17. 4. 2024 10:27
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 4. 2024 10:31

Aktuálne

Sviatok

Meniny má Viola

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Aktuálne počasie

dnes, sobota 18. 5. 2024
slabý dážď 17 °C 11 °C
nedeľa 19. 5. mierny dážď 19/10 °C
pondelok 20. 5. mierny dážď 22/12 °C
utorok 21. 5. mierny dážď 20/14 °C

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:5
DNES:109
TÝŽDEŇ:3400
CELKOM:1099501

Organizácie

Obec leží v malebnom údolí Veporského Rudohoria, rozložená na obidvoch brehoch rieky Klenovská Rimava. Práve v Klenovci bol dolapený Juraj Jánošík a obec je teda preslávenená jánošíkovskou tradíciou, ľudovou umeleckou tvorbou a folklórom. Z Klenovca pochádza tiež vzácny Klenovecký syrec vyrábaný z ovčieho mlieka, ktorý je držiteľom chráneného označenia pôvodu Vychutnajte si plnými dúškami neodolateľnú atmosféru ľudových tradícií, remesiel, hudby a očarujúcej prírody. Víta vás obec so zaujímavou históriou a pohostinnosťou obyvateľov.