#
#
#
#
#

Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Aktuálne počasie

dnes, pondelok 18. 12. 2022
slabé sneženie 0 °C -6 °C

Dátum a čas

Dnes je piatok, 9.12.2022, 7:50:07

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:6
DNES:150
TÝŽDEŇ:2286
CELKOM:838755

Sviatok

Meniny má Izabela, Dalila, Leokádia

Obsah

Nový asfaltový koberec

Typ: ostatné
asfaltovanie1. 8. 2022 sa v našej obci začali práce súvisiace s pokládkou nového asfaltového koberca.

Dlhoročný problém s množstvom výtlkov, na ktorý naša samospráva upozorňovala viac rokov, sa konečne vyriešil. Keďže cesta patrí BBSK, ide o investíciu VUC BB (cca 159 000 eur). Práce na rekonštrukcii hlavného ťahu cez našu obec prinesú aj dočasné obmedzenia dopravy, ktoré si vyžiadajú ohľaduplnosť, trpezlivosť a zvýšenú pozornosť vodičov.

Uvedená investícia je na návrh poslanca BBSK Mgr. Michala Bagačku. Vďaka jeho aktivite a našej spolupráci bude prechod cez Klenovec pre motoristov bezpečnejší, pohodlnejší a jedna z našich ulíc krajšia. Aj táto investičná aktivita je dôkazom toho, že spolupráca vedenia obce s poslancom BBSK sa vyplatila a jej výsledok prinesie osoh nielen našim obyvateľom, ale aj vodičom prechádzajúcim cez našu obec. Verím, že slovo „spolupráca“ budeme môcť používať aj v budúcnosti v prospech rozvoja obce a zlepšenia života nás všetkých.

asfaltovanie

(Foto archív obce)


Vytvorené: 3. 8. 2022
Posledná aktualizácia: 3. 8. 2022 14:49
Autor: