Rovno na obsah Rovno na menu
Menu
S čím pomôžeme?
rozšírené vyhľadávanie
Obec Klenovec
Klenovec.sk

Nový asfaltový koberec

asfaltovanie

1. 8. 2022 sa v našej obci začali práce súvisiace s pokládkou nového asfaltového koberca.

Dlhoročný problém s množstvom výtlkov, na ktorý naša samospráva upozorňovala viac rokov, sa konečne vyriešil. Keďže cesta patrí BBSK, ide o investíciu VUC BB (cca 159 000 eur). Práce na rekonštrukcii hlavného ťahu cez našu obec prinesú aj dočasné obmedzenia dopravy, ktoré si vyžiadajú ohľaduplnosť, trpezlivosť a zvýšenú pozornosť vodičov.

Uvedená investícia je na návrh poslanca BBSK Mgr. Michala Bagačku. Vďaka jeho aktivite a našej spolupráci bude prechod cez Klenovec pre motoristov bezpečnejší, pohodlnejší a jedna z našich ulíc krajšia. Aj táto investičná aktivita je dôkazom toho, že spolupráca vedenia obce s poslancom BBSK sa vyplatila a jej výsledok prinesie osoh nielen našim obyvateľom, ale aj vodičom prechádzajúcim cez našu obec. Verím, že slovo „spolupráca“ budeme môcť používať aj v budúcnosti v prospech rozvoja obce a zlepšenia života nás všetkých.

asfaltovanie

(Foto archív obce)

Dátum vloženia: 3. 8. 2022 14:39
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 8. 2022 14:49

Aktuálne

Sviatok

Meniny má Henrieta, Gerhard, Tristan, Desdemona, Eta

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Aktuálne počasie

dnes, utorok 28. 11. 2023
sneženie 1 °C 0 °C
streda 29. 11. polojasno 0/-7 °C
štvrtok 30. 11. sneženie 0/-7 °C
piatok 1. 12. mierny dážď 3/1 °C

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:243
TÝŽDEŇ:772
CELKOM:1018802

Organizácie

Obec leží v malebnom údolí Veporského Rudohoria, rozložená na obidvoch brehoch rieky Klenovská Rimava. Práve v Klenovci bol dolapený Juraj Jánošík a obec je teda preslávenená jánošíkovskou tradíciou, ľudovou umeleckou tvorbou a folklórom. Z Klenovca pochádza tiež vzácny Klenovecký syrec vyrábaný z ovčieho mlieka, ktorý je držiteľom chráneného označenia pôvodu Vychutnajte si plnými dúškami neodolateľnú atmosféru ľudových tradícií, remesiel, hudby a očarujúcej prírody. Víta vás obec so zaujímavou históriou a pohostinnosťou obyvateľov.