#
#
#
#
#

Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Aktuálne počasie

dnes, pondelok 3. 10. 2022
oblačno 13 °C 8 °C
utorok 4. 10. takmer jasno 16/6 °C
streda 5. 10. zamračené 16/6 °C
štvrtok 6. 10. zamračené 19/9 °C

Dátum a čas

Dnes je pondelok, 3.10.2022, 17:45:18

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE: 4
DNES: 326
TÝŽDEŇ: 326
CELKOM: 801389

Sviatok

Meniny má Stela, Amadeus, Evald, Amadea

Obsah

Rekonštrukcia chodníka na ulici 9. mája

Typ: ostatné
Rekonštrukcia ul. 9. májaKlenovec aj tento rok investuje do obnovy chodníkov.

V našej obci sa aj v tomto čase realizujú viaceré investičné aktivity, ktoré budú zvyšovať komfort života našich obyvateľov. Mnohé sa zameriavajú na obnovu ciest a chodníkov, ktoré sa postupne zaraďujú do zoznamu opráv a naša samospráva hľadá finančné zdroje na ich rekonštrukciu. Nový chodník už od dnešného dňa zvyšuje komfort a bezpečnosť peších, zlepšuje estetický vzhľad časti ulice 9. mája, zlepšuje vstupy do dvorov rodinných domov a skrášľuje vstup do našej obce. V tejto časti sa podarilo urobiť pod chodníkom vodovod, zrekonštruovať chodník a doasfaltovať dlhé desaťročia chýbajúci asfalt, čo komplikovalo vstup do dvorov rodinných domov. 

Rekonštrukcia ciest a chodníkov zvyšuje kvalitu a bezpečnosť obyvateľov, skrášľuje našu obec, a to sú dôvody prečo pokračovať v týchto aktivitách. Nejde to však naraz, chce to trpezlivosť obyvateľov, finančné prostriedky a čas na prípravu a realizáciu. 

(Foto archív obce)

Rekonštrukcia ul. 9. mája


Vytvorené: 5. 9. 2022
Posledná aktualizácia: 5. 9. 2022 09:25
Autor: