#
#
#
#
#
#

Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Aktuálne počasie

dnes, streda 29. 3. 2023
zamračené 8 °C -3 °C
štvrtok 30. 3. rain and snow 4/1 °C
piatok 31. 3. mierny dážď 14/4 °C
sobota 1. 4. mierny dážď 12/7 °C

Dátum a čas

Dnes je streda, 29.3.2023, 6:34:21

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:3
DNES:171
TÝŽDEŇ:1515
CELKOM:906780

Sviatok

Meniny má Miroslav, Mieroslav, Bertold, Bertolda, Mieroslava

Obsah

Rekonštrukcia chodníka na ulici 9. mája

Typ: ostatné
Rekonštrukcia ul. 9. májaKlenovec aj tento rok investuje do obnovy chodníkov.

V našej obci sa aj v tomto čase realizujú viaceré investičné aktivity, ktoré budú zvyšovať komfort života našich obyvateľov. Mnohé sa zameriavajú na obnovu ciest a chodníkov, ktoré sa postupne zaraďujú do zoznamu opráv a naša samospráva hľadá finančné zdroje na ich rekonštrukciu. Nový chodník už od dnešného dňa zvyšuje komfort a bezpečnosť peších, zlepšuje estetický vzhľad časti ulice 9. mája, zlepšuje vstupy do dvorov rodinných domov a skrášľuje vstup do našej obce. V tejto časti sa podarilo urobiť pod chodníkom vodovod, zrekonštruovať chodník a doasfaltovať dlhé desaťročia chýbajúci asfalt, čo komplikovalo vstup do dvorov rodinných domov. 

Rekonštrukcia ciest a chodníkov zvyšuje kvalitu a bezpečnosť obyvateľov, skrášľuje našu obec, a to sú dôvody prečo pokračovať v týchto aktivitách. Nejde to však naraz, chce to trpezlivosť obyvateľov, finančné prostriedky a čas na prípravu a realizáciu. 

(Foto archív obce)

Rekonštrukcia ul. 9. mája


Vytvorené: 5. 9. 2022
Posledná aktualizácia: 5. 9. 2022 09:25
Autor: