Rovno na obsah Rovno na menu
Menu
S čím pomôžeme?
rozšírené vyhľadávanie
Obec Klenovec
Klenovec.sk

Zrekonštruovaná autobusová zastávka

Autobusová zastávka

Cieľom rekonštrukčných prác bolo skultúrniť kvalitu cestovania, zvýšila sa bezpečnosť a zlepšila sa bezbariérovosť tejto zastávky.

Zrekonštruovaná autobusová zastávka na Ul. 9. mája je niekoľko tisícová investícia z finančných prostriedkov rozpočtu obce. Cestujúci už môžu plnohodnotne využívať novú, vydláždenú nástupnú plochu a prístrešok, čím sa zvýšila kvalita a komfort cestovania verejnou dopravou. Vzhľadom na bezprostrednú blízkosť firmy LOWA Production s. r. o., je využívaná nielen obyvateľmi našej obce, ale aj zamestnancami tejto firmy. Som rada, že sa nám podarilo vynoviť práve túto zastávku, lebo je to zastávka v obci, ktorá prispieva k prvému dojmu návštevníkov, ale zároveň prispela aj k celkovému estetickému skrášleniu tejto časti našej obce.

(Foto archív obce)

Autobusová zastávka

Dátum vloženia: 7. 10. 2022 10:45
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 10. 2022 10:54

Aktuálne

Sviatok

Meniny má Henrieta, Gerhard, Tristan, Desdemona, Eta

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Aktuálne počasie

dnes, utorok 28. 11. 2023
sneženie 1 °C 0 °C
streda 29. 11. polojasno 0/-7 °C
štvrtok 30. 11. sneženie 0/-7 °C
piatok 1. 12. mierny dážď 3/1 °C

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:2
DNES:248
TÝŽDEŇ:777
CELKOM:1018807

Organizácie

Obec leží v malebnom údolí Veporského Rudohoria, rozložená na obidvoch brehoch rieky Klenovská Rimava. Práve v Klenovci bol dolapený Juraj Jánošík a obec je teda preslávenená jánošíkovskou tradíciou, ľudovou umeleckou tvorbou a folklórom. Z Klenovca pochádza tiež vzácny Klenovecký syrec vyrábaný z ovčieho mlieka, ktorý je držiteľom chráneného označenia pôvodu Vychutnajte si plnými dúškami neodolateľnú atmosféru ľudových tradícií, remesiel, hudby a očarujúcej prírody. Víta vás obec so zaujímavou históriou a pohostinnosťou obyvateľov.